безкоштовна доставка меблів безкоштовна доставка меблів безкоштовна доставка меблів

Неможливо представити будь-яку оселю без меблів в кухні, спальні чи вітальні. Купити вишукані та стильні меблі в Рівному можна в інтернет – магазині Українські меблі.

Що представлено на нашому сайті?

В нас Ви маєте можливість купити меблі в Рівному якісні та стильні за доступною ціною. Ми співпрацюємо з відомими виробниками, такими як: BRW, Gerbor, Miromark, Vip-master, БМФ, Комфорт Меблів, Світ Меблів, Компаніт, Пехотін, Мебель Сервіс, Сокме, Фенікс. Дані фабрики виготовляють корпусні меблі та використовують якісні матеріали ДСП і МДФ та міцну фурнітуру, яка прослужить Вам довгі роки. Інтернет – магазин меблів в Рівному пропонує вишукані та стильні спальні, які можуть бути уже укомплектовані або модульний варіант – коли спальню Ви можете зібрати самі. Вітальні та передпокої, звичайні шафи та шафи-купе з якими Ваші речі завжди будуть в порядку. Вишукані та функціональні кухні, столи та стільці до столів. Стильні та сучасні ліжка та матраци до них. Також в нас Ви можете знайти шкільні та офісні меблі.  Велика кількість кольорів допоможе підібрати меблі саме під Ваш інтер’єр.

Інтернет – магазин меблів Рівного пропонує не дорого також м’які меблі: дивани, м’які куточки, комплекти, пуфи та тахти. Вироби можуть бути розкладні та не розкладні. Дані меблі обладнані механізмами трансформації такими як: єврокнижка, єврокнижка з поворотом, дельфін, акордеон, французька розкладка та книжка. Багато моделей мають короби для зберігання речей з якими Ваша білизна буде завжди в порядку. Зважаю на те, що в нас представлена велика кількість тканин, які можна вибирати на власний смак, Вам буде легше обрати ту модель, яка Вам імпонує. Також можна вибрати колір з великої палітри, що в нас представлена. В Рівному м’які меблі на нашому сайті можна купити за конкурентно низькою ціною. В нас Ви можете придбати м’які меблі на яких можете спати кожен день або поставити диван в офісі чи особистому кабінеті.

Які переваги нашого сайту?

  • Наш інтернет – магазин працює більше 5 років з офісом в місті Рівне.
  • Ми здійснюємо продаж меблів в Рівному та по всій Україні.
  • В нас представлено більше 10000 найменувань товару.
  • Ми співпрацюємо тільки з відомими виробниками, які використовують тільки якісні матеріали та міцну фурнітуру.
  • В нас працюють професійні менеджери, які знають про меблі все та з задоволенням допоможуть Вам у виборі, організують швидку доставку та якісну збірку.

Якщо Ви досі шукаєте якісні та стильні меблі в Рівному тоді заходьте в інтернет – магазин Українські меблі, в нас Ви знайдете все, що шукали.